Seznamování na Redata.cz

Malé rady jak si zbytečně nenaběhnout při seznamování.

Seznámit se přes internetovou seznamku nebo aplikaci je dnes tak běžné, že je jimi internet doslova zaplavený. Jsou takové seznamky, které své poslání myslí vážně a ručí za kvalitu služby, ale i takové, které vás nalákají na možnost seznámení, aby se vás vzápětí pokusily připravit o peníze, proto u nás lze využívat služby zdarma v určité míře a pokud si budete něco platit, tak bude vědět co a za kolik a na jak dlouho. 

​​​​​​Bezpečné seznamování online není jen otázka soukromí a důvěryhodnosti lidí, ale i poctivosti a důvěryhodnosti provozovatelů seznamek a aplikací. Aplikace jsou napadnutelné, osobní údaje a konverzace z nich se dají ukrást a zveřejnit a proto buďte opatrní v tom co sem vkládáte. 

Obecně je na místě opatrnost vždy. Seznamování online nám dává možnost, seznámit se s lidmi, které bychom ve svém okruhu známých neměli šanci potkat. V tom je bezesporu jeho plus. Na druhou stranu se spojujete s kupou lidí, o kterých víte jen to, co vám na sebe prozradili ve svých profilech. S těmito lidmi si navíc obvykle nejdřív píšete online a až pak je eventuálně potkáte osobně.

Naše seznamka se soustředí na seznámení Čechů/Češek a Ukrajinců/Ukrajinek.

Proč tomu tak je? Naše snaha ukázat všem, že Ukrajinci nejsou špatní lidé, jsou stejní jako my Češi. Osobně mám vlastní zkušenost, že jsou více srdeční a upřímní. Nebojte se toho. Nejtěžší bude jazyková bariéra.

0 komentáře

Zatím žádné komentáře